Home » , » Green Lantern (2011)

Green Lantern (2011)

Green Lantern
jë pilot testi i jepet një rrjet të huaj që i dhuron atij me fuqitë e botës tjetër, si dhe anëtarësimin në një skuadrilje intergalactic ngarkuar me mbajtjen e paqe brenda universit.

Shiko: PutLocker SockShare

Shkarko: DwnUpload RapidShare

Trailer: YouTube

Share this article :

0 Komentet:

Post a Comment

 
Support : MosRri-Kot | MosRri-Kot | MosRri-Kot
Copyright © 2013 - 2014. Mosrri-kot | Filma me Titra Shqip - All Rights Reserved
Template Created by MosRri-kot Published by MosRri-Kot
Proudly powered by MosRri-Kot